portal osiedli, dzielnic i miast

Bytom - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Wesele w Bytomiu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wesele w Bytomiu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
maslonia 
   

Forumowicz


Wiek: 45
Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 11:52
Posty: 168
Skąd: Warszawy

PostWysłany: Śro Gru 14, 2016 23:58    Temat postu: Wesele w Bytomiu

Szukam ładnej i taniej sali weselnej i nagłośnienia.
DorotaKas 
   

Forumowicz


Wiek: 45
Dołączył: Śro Gru 07, 2016 4:22
Posty: 133
Skąd: Gdańsk Osowa

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 3:54    Temat postu: Re: Wesele w Bytomiu

Ze znalezieniem sali, to może nie pomogę, ale mogę pomóc w znalezieniu w okolicy sprzętu nagłaśniającego. W Będzinie jest producent i sprzedawca bardzo szerokiego asortymentu sprzętu nagłaśniającego. Zobacz na http://www.akustyka.com.pl/ jaki mają sprzęt. Oni pewnie też pomogą Ci dobrać sprzęt.
Ulka9911 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 47
Dołączył: Wto Sie 09, 2016 22:56
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 20:03    Temat postu: Re: Wesele w Bytomiu

Nie zapominaj o innych rzeczach, Najważniejsza na weselu jest muzyka i dobrze poprowadzona zabawa. Przekonałam się o tym dzięki partyband http://www.partyband.com.pl/ których zamówiliśmy na ten wazny wieczór. Ten duet to profesjonalizm w czystej postaci - zabawę poprowadzili do rana, a goście nie myśleli nawet o odpoczynku przy stole ( no chyba że była przerwa na jedzenie) Tak to wszyscy hulali do rana. Nawet ja się nigdy tak dobrze nie bawiłam jak wtedy Smile
Tutek87 
   

Stały bywalec


Wiek: 47
Dołączył: Pią Sty 06, 2017 9:51
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 15:06    Temat postu: Re: Wesele w Bytomiu

Gdybyś poszukiwała może transportu dla gości to polecam kontakt z firmą http://traveltrans.com.pl, organizują transport na różne okazje w tym również gości weselnych.
paulusia123 
   

Bywalec


Wiek: 31
Dołączył: Sob Mar 18, 2017 22:36
Posty: 41
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 19:11    Temat postu: Re: Wesele w Bytomiu

Powiedz coś więcej. Ludzie mają różne oczekiwania.
wysoka_fala 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Paź 23, 2019 11:28
Posty: 7
Skąd: Bytom

PostWysłany: Śro Paź 23, 2019 11:36    Temat postu: Re: Wesele w Bytomiu

Może sprawdź ofertę tego hotelu na Śląsku, który organizuje wesela: sevenhotel.pl/hotel/o-nas. Przyjaciółka tam robiła ślub i wszystko wyszło perfekcyjnie. Duża była w tym zasługa pracowników hotelu, którzy się wszystkim profesjonalnie zajęli.
jjusti18 
   

Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Śro Kwi 26, 2017 23:21
Posty: 159
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 22:33    Temat postu: Re: Wesele w Bytomiu

Dobrze, że macie już wybrane miejsce. Teraz czas pomyśleć o tym, jak uwiecznicie wszystkie wyjątkowe momenty z tego dnia. Myślę, że najlepszą tutaj opcją będzie oczywiście fotografia ślubna Tarnowskie Góry. Co jak co, ale takie zdjęcia zostają z nami przez długie lata...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama